Na neutralnom terenu u Zaječaru Romantičari slavili u nadoknadi sa 3:2

Autor : Bilten.rs , Izvor : Mediji

Fudbaleri OFK Beograda savladali su večeras Partizan u Zaječaru rezultatom 3:2 u derbiju osmog kola Superlige Srbije.

Crno-beli su dva puta vodili golovima Aleksandra Filipovića u 15. i Ibrahima Zubairua u 40, ali su uzvraćali Samjuel Ovusu u 18. i Aleksandar Paločević u 85. minutu.

Veliku pobedu “romantičarima” u prvom meču sa Partizanom posle povratka u elitu doneo je Filip Stojiljković u 90+6. minutu.

Šokantna utakmica, imali smo na 2:1 stopostotnu šansu i posle toga neverovatno pali i desilo se što se desilo, rekao je trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević posle poraza od OFK Beograda (3:2).

“Šta da pričamo o derbiju? Za nas je ovo šokantno, izuzetno, moramo da vidimo šta ćemo”, istakao je Stanojević za TV Arena sport.