Ko je sanjao ubedljivu pobedu Crvene Zvezde protiv Ferencvaroša (4:1), a ko senzaciju Partizana u Kelnu (0:1)?

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

ZVEZDA

Zvezda senzacionalna u Beogradu protiv Ferencvaroša!

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Beogradu ekipu Ferencvaroša 4:1 (2:0) u meču trećeg kola grupe H Lige Evrope.

Golove za Crvenu zvezdu postigli su Gejlor Kanga u 27. iz penala i 60, Stefan Mitrović u 35, Aleksandar Katai u 50. minutu. Jedini strelac za goste bio je Kristofer

Zakariajasen u 71. minutu.

Crvena zvezda je ovim trijumfom stigla do prve pobede ove sezone u Ligi Evrope, dok je Ferencvaroš zabeležio prvi poraz.

“Crveno-beli” će za nedelju dana u četvrtom kolu LE gostovati ekipi Ferencvaroša u Budimpešti.

Marković doneo pobedu Partizanu u Kelnu

Fudbaleri Partizana pobedili su u gostima ekipu Kelna rezultatom 1:0 u meču trećeg kola grupe D Lige konferencija.

Jedini gol na utakmici postigao je Svetozar Marković u devetom minutu.

Nica je ranije u gostima savladala Slovačko 1:0. Pobedu Nici doneo je Nikolas Pepe u 54. minutu.

Partizan je prvi na tabeli sa pet bodova, koliko ima i drugoplasirana Nica. Keln ima četiri, a Slovačko samo jedan bod.

Partizan će za nedelju dana na svom terenu igrati sa Kelnom u četvrtom kolu Lige konferencija, dok će Nica dočekati Slovačko.