Fudbaleri TSC-a pobedili su danas na svom terenu ekipu IMT-a rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici petog kola Superlige Srbije.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

fudbal p

Jedini gol na susretu za domaću ekipu postigao je Martin Mirčevski u 86. minutu.

Ekipa IMT-a imala je više prilika da dođe do gola, pogotovo u prvom poluvremenu.

Sa druge strane, domaća ekipa je imala više loptu u svojim nogama i iz poseda pokušavala da dođe do gola. Jedan gol je TSC-u poništen u 43. minutu zbog ofsajda.

Posle dobrog centrašuta Saše Jovanovića sa desne strane Martin Mirčeski je nadskočio odbrambene igrače IMT-a i glavom savladao golmana gostiju.

U narednom kolu ekipa TSC-a gostuje Radniku, dok će IMT svoj meč šestog kola sa Partizanom odigrati u odloženom terminu.