Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

fudbal

Fudbaleri Čukaričkog i TSC-a odigrali su sinoć 1:1 u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Domaćin je vodio golom Marka Rakonjca od 54. minutu, a izjednačio je Marin Mirčevski u sedmom minutu nadoknade, nakon što je prethodno Petar Škuletić pogodio prečku iz penala.

Ranije u subotu, Radnik je nastavio sjajnu seriju bez primljenog gola pobedom protiv Proletera 2:0, a Radnički iz Niša savladao je Vojvodinu 1:0.

Rezultati i strelci: Proleter NS – Radnik 0:2 (Milovanović 56, Babić 65), Radnieki Niš – Vojvodina 1:0 (Pejović 16. penal), Čukarički – TSC 1:1 (Rakonjac 54 – Mirčevski 90+7).

Danas: Kolubara – Radnički Kragujevac (13.00) , Partizan – Napredak (14.30) , Voždovac – Spartak (19.00) . Ponedeljak: Novi Pazar – Mladost (14.00) , Metalac – Crvena zvezda (15.55).