Partizan je poveo u 31. minutu. Vođstvo domaćem timu doneo je Vujačić, koji je pogodio dalji ugao gola Napretka.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

vujačić
FOTO TANJUG/ STRAHINJA ACIMOVIC

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu Napretka sa 1:0, u zaostalom meču petog kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Igor Vujačić u 31. minutu.

Prvu šansu na utakmici imao je Kvinsi Menig u sedmom minutu, ali je intervenisao golman gostiju Nikola Petrić. Samo tri minuta kasnije domaći su imali novu šansu, a Petrić je ovog puta zaustavio udarac Kristijana Belića. U 14. minutu nova prilika za Partizan, Bibars Natho je šutirao, ponovo je intervenisao Petrić.

Gosti su imali veliku šansu da izjednače u 37. minutu. Bojan Čečarić je šutirao glavom, a lopta se od stative odbila ka golu. Intervenisao je golman Partizana, a VAR je potvrdio da lopta nije prešla gol liniju. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata.

Napredak je prvi u drugom poluvremenu imao šansu, a Bojan Matić je šutirao preko gola. Partizan je u nastavku meča imao više od igre, propustio je nekoliko prilika, ali promene rezultata nije bilo.