Podeli vest

Fudbaleri Radničkog iz Niša izborili su opstanak u Superligi Srbije pošto su večeras na svom terenu pobedili Inđiju rezultatom 3:0 u revanš meču za popunu najelitnijeg srpskog klupskog takmičenja.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

fudbal

Golove za Radnički postigli su Miljan Škrbić u 24, Nemanja Belaković u 47. i Saša Marjanović u 62. minutu iz penala.

U prvom meču, Inđija je slavila sa 3:1. Radnički i Inđija su večerašnji meč završili sa po 10 igrača. U 43. minutu isključen je fudbaler gostiju Milan Janjić, dok je igrač Radničkog Škrbić zaradio crveni karton u 50. minutu.

Crveni karton dobio je i trener Radničkog Vladimir Đorđević u 98. minutu. Utakmica je trajala 101. minut. Radnički je osvojio 13. mesto na tabeli plej-auta Superlige Srbije, dok je Inđija bila četvrta na tabeli plej-ofa Prve lige Srbije.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice izborili su opstanak u SLS, pošto su ranije danas na svom terenu savladali beogradski Grafičar 2:0. U prvom meču bilo je 1:1.