Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras ekipu Javora na domaćem terenu rezultatom 3:0 (3:0) u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

ženski fudbal

Golove za pobednički tim postigli su Petar Stanic u 20. minutu, Saša Jovanović u 37. minutu i Miloš Pantović u 45. minutu.

Fudbaleri Mladosti iz Lučana uspeli su da dođu do pobede u Kruševcu protiv Napretka sa minimalnim rezultatom.

Jedini gol na susretu postigao je Aleksandar Varjačić u 90. minutu.

Ranije danas fudbaleri Radnika i Novog Pazara odigrali su u Nišu nerešeno 0:0 u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

U prvih 45 minuta skoro da nije bilo pokušaja ni jedne, ni druge ekipe da upute udarac ka golu.

Mogao je Novi Pazar u 75. minutu do gola preko novajlije Čirjaka, čiji udarac je završio na stativi gola.

Radnik u narednom kolu gostuje Čukaričkom, dok ekipa Novog Pazara dočekuje na svom terenu fudbalere Železničara iz Pančeva.