Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas ekipu IMT-a rezultatom 2:1 (1:1) u utakmici desetog kola Superlige Srbije.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

fk vojvodina

Golove za domaći tim postigao je Mihailo Ivanović u 12. i 73. minutu, dok je za goste precizan bio Miloš Luković u 41. minutu.

U subotu, 30. septembra, na programu su tri utakmice Superlige Srbije, a sastaće se: Spartak – Čukarički (17), Crvena zvezda – Radnički Niš (18.05) i Mladost – TSC (19). U nedelju će igrati Radnik – Javor (16), Napredak – Partizan (17) i Železničar – Radnički Kragujevac (18).

Poslednji meč 10. kola SLS na programu je u ponedeljak, a Voždovac će na svom terenu od 19 časova dočekati Novi Pazar.