Srbija posle pobede u prijateljskom meču protiv Mađarske sa 1:0, danas ubedljivo poražena u Danskoj!

Autor : Bilten.rs , Izvor : Bilten.rs

Fudbaleri Srbije su nastavili pripreme današnjim gostovanjem Danskoj, sa kojom već imamo negativan skor.

Meč se odigrao od 18h u Kopenhagenu, slavili su domaćini ubedljivo sa 3:0, a jedan od golova dao je i Eriksen koji se uspešno oporavio, vratio na teren i bio pravi junak današnje utakmice!

Fudbaleri Srbije su pre samo nekoliko dana u sjajnom izdanju kao gosti pobedili Mađarsku sa 1:0, autogolom domaćina u prvom poluvremenu.

Orlovi su igrali sjajno, stvorili veliki broj šansi, a sudijskom greškom posle VAR-a oštećeni su za čiust penal u drugom poluvremenu.

Ovo je ipak period priprema za nove izazove i svetsko prvenstvo koje svi željno očekujemo.