udbalske reprezentacije Srbije i Slovenije odigrale su danas u Minhenu bez pobednika, 1:1 u meču drugog kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Autor : Bilten.rs , Izvor :Tanjug

AP Photo/Antonio Calanni

Slovenija je povela golom Žan Karničnika u 69. minutu. Izjednačenje Srbiji doneo je Luka Jović u petom minutu nadoknade vremena.

U drugom meču drugog kola grupe C, od 18 sati igraće Danska i Engleska. Engleska je prva na tabeli sa tri boda, Slovenija ima dva, a Danska i Srbija po jedan.

Srbija će u trećem kolu 25. juna igrati protiv Danske, dok će se Slovenija istog dana sastati sa Engleskom.

Navijač Srbije ušao na teren, obezbeđenje ga savladalo

Navijač Srbije ušao je na teren tokom drugog poluvremena meča . On je ušao na teren kod gola slovenačkog golmana Jana Oblaka, dok je lopta bila na drugoj strani igrališta, ali sudija Ištvan Kovač nije prekidao meč.

Ko će postati novi Predsednik SAD?

Za Bajdena kažu da je dementan, a na Trampa je pucano, ko će izdržati trku za predsednika?