Fudbaleri Crvene zvezde odbranili su trofej u Kupu Srbije, pošto su večeras u finalu savladali Partizan 2:1 (1:0). Sa tribina i poruka za Piksija

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

FOTO TANJUG/ MILOS MILIVOJEVIC/

Pred oko 25.000 gledalaca na stadionu Rajko Mitić, Zvezda je povela efektnim golom Aleksandra Kataija u 26. minutu, izjednačio je takođe prelepim pogotkom Slobodan Urošević u 61, da bi trijumf crveno-belima doneo ponovo Katai, još jednim fantastičnim potezom u 72. minutu posle kontranapada i asistencije Mirka Ivanića.

Zvezda je drugi put uzastopno osvojila duplu krunu, a ukupno 26. trofej Kupa u istoriji.

Na stradionu Rajko Mitić našla se i poruka za selektora fudbalske reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića Piksija, koji je posle duže vremena bio jena Marakani i posmatrao finale Kupa.

Najvatrenije pristalice crveno-belih iskoristile to da mu pošalju poruku.

“Nikada nije bila tvoja, ti nikada nisi bio naš. Decenijskog potopa posle tebe, seća se svaki zvezdaš. Sayonara”, pisalo je na transparentu na Severu.

Stojković je u “sukobu” sa najvatranijim Delijama još od vremena kada je bio predsednik kluba, a u poslednje vreme vodi “verbalni rat” sa direktorom Zvezdanom Terzićem, koji će epilog dobiti na Sudu.