Fudbaleri Čukaričkog i Javora remizirali su 2:2 (1:1) u utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

fudbal

Čukarički je poveo golom Igora Miladinovića u 15. minutu, izjednačio je Ibrahim Tanko u 18, da bi novu prednost domaćinu doneo Uroš Drezgić u 69. minutu.

Ipak, Ivanjičani su stigli do boda pogotkom Luke Gojkovića u 80. minutu iz penala.

TSC u finišu do pobede protiv Kragujevčana, remi Voždovca i Radnika

Fudbaleri TSC-a savladali su večeras Radnički iz Kragujevca 1:0 u utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Jedini gol postigao je Saša Jovanović u 85. minutu. Istovremeno, Voždovac i Radnik odigrali su bez pobednika 1:1.

Gosti su poveli golom Borka Duronjića u četvrtom, a izjednačio je autogolom Mateja Stojanović u 76. minutu.