Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog remizirali su danas 1:1 (1:1) u Novom Sadu u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Autor : Bilten.rs , Izvor : Tanjug

Novosadski klub je posle remija na petom mestu sa 44 boda, koliko ima i Čukarički na jednoj poziciji iznad.

Gol za domaći tim postigao je Mihailo Ivanović u 16. minutu, dok je u 25. minutu za goste bio precizan Igor Miladinović.

Večerašnju utakmicu na stadionu “Karađorđe” gledao je i selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković u društvu novog potpredsednika Vojvodine Milana Mandarića

U narednom kolu Vojvodina gostuje u Pančevu ekipi Železničara, dok fudbaleri Čukaričkog putuju za Bačku Topolu na meč sa ekipom TSC-a.

FUDBALERI ŽELEZNIČARA SLAVILI PROTIV RADNIKA U PANČEVU

Fudbaleri Železničara pobedili su danas ekipu Radnika u Pančevu rezultatom 3:1 (3:1) u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Pančevački klub je sada na 15. mestu sa 26 bodova, dok je Radnik na poslednjoj poziciji sa 14 osvojenih bodova.

Golove za domaći tim postigli su Lazar Romanić u 33. i 41. minutu, kao i Evgen Pavlov u 35. minutu.

U narednom kolu nacionalnog šampionata Železničar dočekuje ekipu Vojvodine, dok fudbaleri Radnika u Surdulici igraju sa Crvenom zvezdom.